Kurumsal - Hakkımızda

Hakkımızda

 

Hayatınızda kalite varsa mutlaka karşılaşırız...

 

İMPERİAL GRUP İZOLASYON PET. İNŞ. NAK. TURZ. TEMZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

    1992 yılından bugüne Türkiye Geneli Resmi Kurum ve Kuruluşlara Bitüm Nakli, ülke genelinde yönetmiş olduğu benzin istasyonları branşlarında hizmet veren Şeker Petrol Ltd. Şti. sahip olduğu kalite anlayışı ile 2012 yılında batman organize sanayi bölgesinde polimer bitüm esaslı su yalıtım örtüleri, bitüm esaslı çatı örtüleri üretmek üzere, İzobran Membran Markasını kurarak bünyesine katmıştır.

    Kurulduğu yıl itibariyle farklı iklim şartlarına uyum sağlayacak, İzobran, Bitulife, Ekomembran marka polimer bitümlü su yalıtım örtülerinin üretimine başlamıştır. Bu gün sektörde bulunan her türlü bitümlü örtünün (mineral kaplı, alüminyum folyo kaplı, bitki köklerine dayanıklı vb) üretimini yapmaktadır. Aynı dönemde bitüm emülsiyonları, likit membranlar, bitüm esaslı çatı örtüleri, gibi ürünler ile ürün gamını daha da zenginleştirmiştir.

    Ürün ve üretim kalitesi konusundaki hassasiyetini, TSE, CE, KALİTEST vb. kalite belgeleri ile desteklemektedir. Ayrıca hizmet ve kurum kalitesine de önem gösteren İzobran Membran ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi ile çalışmaktadır.